BRM360-12 12Vdc 30Amp
Ürün Kodu: BRM360-12   Marka:
Adet
  3 gün içinde kargoya verilir.
Paylaş
Yükseklik: 55mm
Uzunluk: 210mm
Genişlik: 115mm
Watt: 360W
Voltaj: 220-240V
Frekans: 50-60 Hz
Ip Sınıfı: Ip20
Akım: 30A